Conditional message (8.x-1.0-beta5) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Paths
ar: مسارات

en: Created
ar: الإنشاء

en: Published
ar: منشور

en: Conditions
ar: الشروط

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Changed
ar: تم التغير
