Config default image (8.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Media
he: מדיה

en: Default image
he: תמונת ברירת מחדל

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
he: הכותרת תופיע בבועית במעבר עכבר על התמונה.

en: Image style
he: סגנון תמונה
