Config default image (8.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Default image
id: Gambar bawaan

en: Alternative text
id: Teks alternatif

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
id: Atribut judul digunakan sebagai tip yang muncul saat kursor mouse berada di atas gambar.

en: Image style
id: Gaya gambar

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke

en: This text will be used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded.
id: Teks ini akan digunakan oleh pembaca layar, mesin pencari, dan saat gambar tidak bisa dimuat.
