Config default image (8.x-2.0-beta5) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: Default image
ar: الصورة الافتراضية

en: Alternative text
ar: النص البديل (ALT)

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
ar: محتوى الخاصية <em>Title</em> يظهر عند مرور مؤشر الفأرة فوق الصورة.

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى
