Config Entity Revisions (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Explanation or submission guidelines
az: İzah və ya təqdimetmə qaydaları

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Edit
az: Dəyiş

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Required
az: Tələb olunur

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Title field label
az: Başlıq sahəsi labeli

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Publishing options
az: Nəşr seçimləri

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revision
az: Reviziya

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Default options
az: Defolt seçimlər

en: Publish
az: Dərc et

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
az: %revision-date revizionunu silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: The content type %name has been updated.
az: Məzmun növü %name yeniləndi.

en: The content type %name has been added.
az: Məzmun növü %name əlavə edildi.

en: Submission form settings
az: Təqdimat formasının parametrləri

en: Added content type %name.
az: Əlavə edilmiş məzmun növü %name.

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: Add content type
az: Məzmun növü əlavə edin

en: Revert to earlier revision
az: Əvvəlki versiyaya qayıdın

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Preview before submitting
az: Təqdim etməzdən əvvəl nəzərdən keçirin

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing content of this type.
az: Bu tip məzmun yaratarkən və ya redaktə edərkən bu mətn səhifənin yuxarı hissəsində göstəriləcək.

en: Author username and publish date will be displayed.
az: Müəllif istifadəçi adı və nəşr tarixi göstərilir.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
az: Yanlış maşın tərəfindən oxuna bilən ad. %invalid -dən başqa ad daxil edin.
