Config Entity Revisions (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Explanation or submission guidelines
lt: Paaškinimai ar pateikimo gairės

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Required
lt: Privalomas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Title field label
lt: Pavadinimo laukelio žyma

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Revisions
lt: Versijos

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: Select different revisions to compare.
lt: Pasirinkti kitą versiją palyginimui.

en: Changed
lt: Pakeista

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: webform
lt: webforma

en: Webforms
lt: Webformos

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Save content type
lt: Išsaugoti turinio tipą

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Delete content type
lt: Pašalinti turinio tipą

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: The content type %name has been updated.
lt: Turinio tipas %name atnaujintas.

en: The content type %name has been added.
lt: Turinio tipas %name buvo pridėtas.

en: Submission form settings
lt: Turinio kūrimo formų nuostatos

en: Added content type %name.
lt: Pridėtas turinio tipas %name.

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Add content type
lt: Pridėti turinio tipą

en: Revert to earlier revision
lt: Atstatyti į ankstesnę versiją.

en: Elements
lt: Elementai

en: Preview before submitting
lt: Peržiūrėti prieš pateikiant

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing content of this type.
lt: Šis tekstas bus rodomas puslapio viršuje kai bus kuriamas ar redaguojamas šio turinio tipo turinys.

en: Users with the <em>Administer content</em> permission will be able to override these options.
lt: Nariai su <em>Administruoti turinį</em> leidimu galės šias nuostatas pakeisti.

en: Author username and publish date will be displayed.
lt: Ar autoriaus slapyvardis ir paskelbimo data bus rodoma.

en: Display author and date information
lt: Rodyti autoriaus ir datos informacija

en: The human-readable name of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>Add content</em> page. This name must be unique.
lt: Žmonėms suprantamas šio turinio tipo pavadinimas. Šis tekstas bus atvaizduojamas kaip sąrašo dalis <em>pridėti turinį</em> puslapyje. Šis pavadinimas turi būtų unikalus.

en: @date by @username
lt: @username - @date
