Config manual export and import (8.x-1.11) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Dependencies
ur: احتیاجات
