Config Export JSON (8.x-1.4) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Title
de: Titel

en: Pages
de: Seiten

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Delay
de: Verzögerung

en: Parameters
de: Parameter

en: Anonymous user
de: Gast

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Authenticated user
de: Angemeldeter Benutzer

en: Offset
de: Versatz

en: About
de: Über

en: No content available.
de: Kein Inhalt verfügbar.

en: Config
de: Konfiguration

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Operations links
de: Aktionslinks

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Modal List
de: Modal-Liste

en: Modal Size
de: Modal-Größe

en: Find and manage modals.
de: Modale finden und verwalten.
