Config Export JSON (8.x-1.5) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Pages
it: Pagine

en: Reset
it: Ripristina

en: Page
it: Pagina

en: Filter
it: Filtra

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Parameters
it: Parametri

en: Anonymous user
it: Utente anonimo

en: Language code
it: Codice della lingua

en: Authenticated user
it: Utente autenticato

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: No content available.
it: Nessun contenuto disponibile.

en: Config
it: Configurazione

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Operations links
it: Link operativi

en: Master
it: Principale
