Config Export JSON (8.x-1.6) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर
