Configurable Help (3.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Help
ar: المساعدة

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: Goal
ar: هدف

en: Related topics
ar: موضوعات ذات صلة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Steps
ar: خطوات

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Help topics
ar: مواضيع المساعدة

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا
