Configuration Inspector (2.1.6) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Development
ar: التطوير

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: لائحة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Download
ar: تحميل

en: Search
ar: بحث

en: None
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Error
ar: خطأ

en: N/A
ar: غير موجود

en: Form
ar: النموذج

en: empty
ar: فارغ

en: Data
ar: المعطيات
