Configuration Inspector (2.1.8) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: List
nl: Lijst

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Download
nl: Downloaden

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: Error
nl: Fout

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Tree
nl: Boomweergave

en: Form
nl: Formulier

en: empty
nl: leeg

en: Data
nl: Gegevens

en: @count error | @count errors
nl[0]: @count fout
nl[1]: @count fouten
