Config Layers (1.1.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: enabled
ur: فعال

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Description
ur: وضاحت

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Weight
ur: وزن

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت
