Configuration log (4.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Users
az: İstifadəçilər
