Configuration log (4.0.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: To
de: An

en: From
de: Von

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Users
de: Benutzer

en: Data
de: Daten

en: No change
de: Keine Änderung

en: Difference
de: Unterschied

en: Notification e-mail address
de: Email-Adresse für Benachrichtigungen

en: Negate the condition
de: Bedingung umkehren

en: Logs changes to configuration.
de: Protokolliert Konfigurationsänderungen

en: Configuration entity names to ignore
de: Zu ignorierende Konfigurationsentitätsnamen

en: User ID: @id
de: Benutzer-ID: @id
