Configuration log (4.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Users
ar: المستخدمين

en: Data
ar: المعطيات
