Configuration Packager (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Types
az: Tiplər

en: Export
az: Eksport

en: Core
az: Nüvə

en: Archive
az: Arxiv

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Exclude
az: Xaricdir

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: About
az: Haqqında

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
