Configuration Packager (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Types
ar: الأنواع

en: Export
ar: تصدير

en: Core
ar: النواة

en: Archive
ar: الأرشيف

en: Configure
ar: ضبط

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Profile
ar: ملفات المستخدمين

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: About
ar: حول

en: Dependencies
ar: المتطلبات

en: Simple configuration
ar: إعدادت مبسطة
