Configuration Packager (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: core
lt: branduolys

en: Weight
lt: Svoris

en: Types
lt: Tipai

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Core
lt: Branduolys

en: Archive
lt: Archyvas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Profile
lt: Profilis

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Package
lt: Pakuotė

en: About
lt: Apie

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
