Config Pages (8.x-1.0-rc4) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Menu
ne: मेनु

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
