Config Pages (8.x-2.3) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: Menu
gl: Menú

en: Is less than
gl: É menor que

en: Is less than or equal to
gl: É menor ou igual a

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is greater than or equal to
gl: É maior ou igual a

en: Is greater than
gl: É maior que

en: Is not equal to
gl: É diferente de

en: Operator
gl: Operador

en: Full
gl: Completo

en: Changed
gl: Cambiado

en: Context
gl: Contexto
