Config Pages (8.x-2.4) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Path
he: מיקום

en: Menu
he: תפריט

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is less than or equal to
he: פחות או שווה ל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is greater than or equal to
he: יותר או שווה ל

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Operator
he: אופרטור

en: Full
he: מלא

en: Entity
he: יישות

en: Changed
he: השתנה

en: Context
he: הקשר
