Config Policy (8.x-1.1-alpha1) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Back
he: אחורה

en: Label
he: תווית

en: Add
he: הוספה

en: Overridden
he: נדרס

en: Add rule
he: הוספת כלל

en: Rules
he: כללים

en: Finish
he: סיום

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Required field
he: שדה נדרש

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: View modes
he: מצבי תצוגה
