Config Policy (8.x-1.1-alpha1) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Back
lt: Atgal

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Add rule
lt: Pridėti taisyklę

en: Rules
lt: Taisyklės

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Field label
lt: Laukelio žymė

en: Required field
lt: Būtinas laukelis

en: Weight for @title
lt: @title svoris
