Config Policy (8.x-1.4-alpha1) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Back
az: Geri

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundles
az: Paketlər

en: Bundle
az: Paket

en: Required field
az: Tələb olunan sahə
