Config Policy (8.x-1.4-alpha1) - en to da translation catalogue (28 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Back
da: Tilbage

en: Label
da: Etiket

en: Add
da: Tilføj

en: Overridden
da: Tilsidesat

en: Add rule
da: Tilføj regel

en: Rules
da: Regler

en: Finish
da: Afslut

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Entity type
da: Entity-type

en: Rule
da: Regel

en: Field label
da: Feltmærkat

en: Required field
da: Obligatorisk felt

en: Weight for @title
da: Vægt af @title

en: Entity types
da: Enheds typer
