Config Preview Deploy (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Domain
lt: Domenas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas
