Config Preview Deploy (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Domain
ar: النطاق

en: Current
ar: الحالي

en: Configuration
ar: الإعدادات
