Config Preview Deploy (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Domain
az: Domen

en: Current
az: Hazırkı

en: Configuration
az: Konfiqurasiya
