Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Edit
ca: Edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Configuration
ca: Configuració

en: Selection type
ca: Tipus de selecció

en: Route name
ca: Nom de la ruta
