Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Configuration
jv: Pangaturan
