Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Configuration
mr: संरूपण
