Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Form ID
my: ဖောင်အမှတ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်
