Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Edit
fa: تدوین

en: Label
fa: برچسب

en: Form ID
fa: هویت ورقه

en: ID
fa: هویت

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Selection type
fa: نوع انتخاب

en: Route name
fa: نام مسیر
