Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Edit
ps: سمون

en: ID
ps: پېژند

en: Configuration
ps: سازول
