Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Label
ug: بەلگە

en: Configuration
ug: لايىھە
