Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Form ID
uk: ID форми

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Selection type
uk: Тип вибору

en: Route name
uk: Назва маршруту
