Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Selection type
ar: نوع الاختيار

en: Route name
ar: اسم المسار
