Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Form ID
eo: Formularo ID

en: ID
eo: Identigilo

en: Configuration
eo: Agordoj
