Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Form ID
es: ID del formulario

en: Configuration
es: Configuración

en: Selection type
es: Tipo de selección

en: Route name
es: Nombre de la ruta
