Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Configuration
ku: شێوەپێدان
