Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Edit
oc: Modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Selection type
oc: Tipe de seleccion
