Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Form ID
th: รหัสแบบฟอร์ม

en: ID
th: ไอดี

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Route name
th: ชื่อเส้นทาง
