Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Selection type
tr: Seçim Türü

en: Route name
tr: Yol adı
