Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта
