Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Form ID
el: ID φόρμας

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Selection type
el: Τύπος επιλογής

en: Route name
el: Όνομα διαδρομής
