Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Form ID
fr: Identifiant (ID) du formulaire

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Selection type
fr: Type de sélection

en: Route name
fr: Nom de la route
