Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы
