Configuration Read-only Filter (8.x-1.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ
